NB II: az exújpesti El Maestro Nyíregyházán tűnt fel

Vágólapra másolva!
2013.01.09. 14:40
Folyamatosan érkeznek a próbajátékosok a Nyíregyháza Spartacushoz, köztük van a tavaly még Újpesten futballozó, nagy tehetségnek tartott Nikon „El Maestro" Jevtics, miközben eldőlt, hogy Moldovan Tiborra nem tart igényt a szakmai stáb.

A másodosztályú klub honlapja számolt be arról, hogy Nyíregyházán szerepel próbajátékon a 19 éves irányító, Nikon „El Maestro” Jevtics, aki volt a Schalke, a Valencia és az Austria Wien labdarúgója is, tavaly pedig Újpesten futballozott.

A hét elejétől a csapattal készül Vasas Tamás is, aki Balkányból érkezett, és eddig jó benyomást tett Brekk Jánosra, így őt tovább tesztelik, csakúgy, mint a Sárvárról érkező belső védőt, Sipos Tamást. Rajtuk kívül két ukrán próbajátékos érkezett, akiket szombatig tesztelnek. Moldován Tibortól viszont máris elköszönt a vezetőség, ő kondicionálisan nincs olyan állapotban, hogy a csapat segítségére legyen.

„Jó labdarúgó, de nincs olyan erőállapotban, hogy bevethessük tavasszal, nekünk pedig nincs most arra időnk, hogy felépítsük. A többiekkel viszont elégedett vagyok, eddig jól teljesítettek” – mondta Brekk János klubmenedzser.

Az új igazolások közül megérkezett Nenad Djurovics és Milan Nikolics, és csütörtöktől bekapcsolódik a munkába Yves Simplice Mboussi és Bárányos Zsolt.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: az ifi BL-ben sem tartoznak az elithez a magyar csapatok

Utánpótlássport
8 órája

Football Forum Hungary: „Már csak a válogatott futballban győzheti le Dávid Góliátot”

Labdarúgó NB I
Tegnap, 16:04

Football Forum Hungary: A számok azt mutatják, változtatni kell a magyar utánpótláson – Csepregi György

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:17

Football Forum Hungary: Játékosmegfigyelők nélkül ma már nem működhet egy klub – Balogh Tamás

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:54

Football Forum Hungary – szakmai találkozó a Groupama Arénában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:48

Labdarúgás: több mint ezer fiatalperc az NB I 29. fordulójában

Utánpótlássport
2025.04.28. 19:47

Ferencváros: két országban is téma a válogatott középpályás távozása

Labdarúgó NB I
2025.04.28. 09:17

Dudás Hunor: A Football Forum Hungary globálisan is jelentős esemény lett

Minden más foci
2025.04.28. 08:18
Ezek is érdekelhetik