F. B. 2020.10.28 07:15

MK: 15 játékos pozitív tesztet produkált, elhalasztották a meccset

Elhalasztották az eredetileg október 28., szerda, 16 órára kiírt Ménfőcsanak–Haladás MOL Magyar Kupa mérkőzést, mivel a ménfőcsanakiaknál 15 játékos pozitív tesztet produkált – számolt be róla a klub Facebook-oldala.

A Ménfőcsanak nem tud kiállni,m elhalasztották a kupameccset (Fotó: Nagy Gábor/Kisalföld)

Az MLSZ adatbankja szerint november 11-én, 16 órától pótolják majd a felek a kupamérkőzést.

A nehéz helyzetben lévő, nemrégiben edzőváltáson is átesett Ménfőcsanak a Pápa elleni, november 1., vasárnapra kisorsolt NB III-as bajnoki mérkőzését is később játssza majd le.

MAGYAR KUPA
7. FORDULÓ
SZERDA

12.30: Gárdony (NB III)–Mol Fehérvár (Tv: M4 Sport)  – élőben az NSO-n!
12.30: Csácsbozsok-Nemesapáti SE (Zala I.)–Budapest Honvéd
12.30: Lipót Pékség SE (NB III)–Zalaegerszegi TE FC
12.30: Dabas-Gyón (NB III)–Budafoki MTE
12.30: Szentlőrinc (NB II)–Puskás Akadémia FC
12.30: Gyöngyösi AK (NB III)–Mezőkövesd
12.30: Bátaszék SE (Tolna I.)–MTK Budapest 
12.30: III. Kerület (NB III)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
12.30: Zsámbéki SK (Komárom-Esztergom I.)–Tállya KSE (NB III)
12.30: Zalaszentgróti VFC (Zala I.)–Tiszafüred VSE (NB III)
12.30: Ceglédi VSE (NB III)–FC Ajka (NB II)
12.30: Kiskunfélegyháza (Bács-Kiskun I.)Dorogi FC (NB II)
12.30: Érdi VSE (NB III)Kazincbarcika (NB II)
12.30: Kabai Meteorit SE (Hajdú-Bihar I.)–Dunavarsány (Pest I.)
12.30: Salgótarjáni BTC (NB III)–Pécsi MFC (NB II)
12.30: Taksony (NB III)–Kozármisleny (NB III)
12.30: Tarpa SC (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
12.30: BVSC-Zugló (NB III)–Debreceni VSC (NB II)
12.30: Eger SE (NB III)–Vasas FC (NB II)
12.30: FC Nagykanizsa (NB III)–Debreceni EAC (NB II) 
12.30: Monor (NB III)–BFC Siófok (NB II)
12.30: Csomád (Pest I.)–Hódmezővásárhelyi FC (NB III)
12.30: Soroksár (NB II)–ETO FC Győr (NB II)
12.30: ASR Gázgyár (BLSZ I.)–Kaposvári Rákóczi FC (NB II)
13.00:
Kecskeméti TE (NB III)–Kisvárda
16.00: Dunaújváros (NB III)–Újpest FC (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Ménfőcsanak (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II) – november 11.

2020.11.24 20:25:50

Labdarúgó NB II KVANDUK BENCE

Megnehezítette a DEAC a jóval jobb pozícióban lévő PMFC dolgát, de a hazaiak örülhettek.

2020.11.24 23:52:07

Labdarúgó NB II GELEI JÓZSEF

A támadó második félidő elején szerzett gólja döntötte el a pontok sorsát a Fáy utcában.

2020.11.25 00:00:57

Labdarúgó NB II MÁDI JÓZSEF

Priskin Tamás mesterhármasa eldöntötte a meccset, rajta kívül Májer Milán is betalált.

2020.11.25 00:07:35

Labdarúgó NB II BÁBICS NORBERT

Büntetőből még egyenlítettek a barcikaiak, Hudák második félidei találatára azonban már nem tudtak válaszolni.

2020.11.25 00:17:47

Labdarúgó NB II BERECZKY BENCE

Megőrizte hibátlan hazai mérlegét a Loki, 4–1-re múlta felül a Szentlőrincet.