CS. B. 2021.09.26 18:55 Frissítve: 2021.09.27 07:15

Női NB I: magabiztosan nyert a Ferencváros

A női labdarúgó NB I 6. fordulójának utolsó mérkőzésén a Ferencváros 3–0-s győzelmet aratott az Astra HCF otthonában.

Az FTC fellépett a tabella 3. helyére (Fotó: fradi.hu)

Továbbra sem megy az Astra HFC-nek, immár sorozatban az ötödik vereségét szenvedte el, ezúttal a Ferencváros volt a „tettes”, amely a győzelemmel fellépett a tabella 3. helyére, csupán egy ponttal lemaradva az ETO FC Győrtől és az MTK-tól.

NŐI NB I
6. FORDULÓ
Astra HFC–Ferencváros 0–3 (Pusztai 2., Siklér 14., Ivanusa 72.)

SZOMBATON JÁTSZOTTÁK
Diósgyőri VTK–MTK 2–1
(Palama 39., 51., ill. Sipos 89.)
Haladás Viktória–Soroksár 3–1 (Nagy V. 12., Sweatman 46., Vladulescu 69., ill. Benke 9.)

2021.10.27 12:16:32

Labdarúgó NB I BORSOS LÁSZLÓ (összefoglaló), HARMATH ÁKOS (percről percre)

A szünetben hattal ment az NB I-es címvédő, a folytatásban már csak egy gól született.

2021.10.26 20:31:26

Labdarúgó NB I P. Gy., K. T. I., R. Z.

Három helyszínen csak a hosszabbítás, két párharcban a tizenegyesek döntöttek a Mol Magyar Kupában.

2021.10.26 23:39:08

Labdarúgó NB I FÜZESI BÁLINT

A mesteredző – akiről tavaly Tarpán labdarúgócsarnokot neveztek el – 1970-ben majdnem az FTC játékosa lett.

2021.10.25 14:15:52

Labdarúgó NB I CSILLAG PÉTER

„És a diák vékony hangon elkezdte: »Isten, áldd meg a magyart...« A munkáscsapat habozás nélkül folytatta: »...jókedvvel, bőséggel«.”

2021.10.24 23:27:41

Labdarúgó NB I MALONYAI PÉTER

ALAPVONAL. Azt mondják a hozzáértők, hogy a versenyzőnek négyféle célja lehet. Az első, hogy megfeleljen saját magának, a második, hogy másokat legyőzzön, a harmadik, hogy elismerje őt a nyilvánosság, a negyedik pedig, hogy sok pénzt keressen. Egyik jobb, mint a másik, ám mindegyikben benne van a bukás lehetősége.