BACSKAI JÁNOS 2021.03.07 19:48 Frissítve: 2021.03.07 21:42

NB I: nem tudott nyerni Zalaegerszegen a Ferencváros

Döntetlenre végzett a kiesés ellen harcoló, erősen tartalékos Zalaegerszeg a Ferencvárossal a labdarúgó NB I 25. fordulójában.

LABDARÚGÓ NB I
25. FORDULÓ

ZTE FC–Ferencváros 2–2 (Koszta M. 7., Futács 68. – 11-esből, ill. F. Boli 51., 66.)

2021.04.10 13:49:19

Labdarúgó NB I BORBOLA BENCE (összefoglaló), ORBÁN ISTVÁN (percről percre)

A Ferencváros a következő fordulóban teheti biztossá bajnoki címét, de az éremátadás biztosan nem a Kisvárdán lesz.

2021.04.10 13:49:15

Labdarúgó NB I ZOMBORI ANDRÁS (összefoglaló), PÓSFAI GYULA (percről percre)

Nikolics az első, Petrjak a második félidőben duplázott, megvan Szabics Imre első sikere vezetőedzőként.

2021.04.10 13:46:58

Labdarúgó NB I SOMOGYI ZSOLT (összefoglaló), KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN (percről percre)

A kiesés elől menekülő vendégek a 83. percben emberelőnybe kerültek, de ezt sem sikerült gólra váltani.

2021.04.09 19:23:52

Labdarúgó NB I DOROS LÁSZLÓ (összefoglaló), BACSKAI JÁNOS (percről percre)

Pintér Attila csapata odahaza szenvedett vereséget, pedig sokáig emberelőnyben futballozhatott.