NB I: Fehérvár és Norvégia után kövesdi próbajáték

P. K.P. K.
2020.05.18. 14:30
null
Az utánpótlás-válogatott Torvund Alexander szerződést bontott Norvégiában (Fotó: Földi Imre)
A Mezőkövesd labdarúgócsapatában vasárnap, a Ferencváros elleni második edzőmeccsen feltűnt a korosztályos magyar válogatott csatár, Torvund Alexander is, akivel kapcsolatban a Nemzeti Sport Online megtudta, próbajátékon szerepel a klubnál, miután szakított norvég egyesületével, a Stabaekkel.

 

A Norvégiában született, de a futballt Magyarországon kezdő, norvég-magyar Torvund Alexander a 2017–2018-as idényben, az akkor már bajnok Videotonban mutatkozott be az NB I-ben, de a következő idényt már Norvégiában kezdte. Előbb az Ullern IF, majd tavaly januártól a Stabaek játékosa volt, de tétmeccsen az első csapatban nem szerepelt. Vasárnapa Mezőkövesdben tűnt fel a Ferencváros elleni, 1–1-gyel záruló felkészülési mérkőzésen.

A kövesdi klubtól megtudtuk, hogy a 19 éves, U-válogatott csatár múlt péntektől Kuttor Attila vezetőedző csapatával készül, miután norvég klubjával szerződést bontott.

Torvund tehát próbajátékon vesz részt Mezőkövesden, legkésőbb júliusban születhet döntés a szerződtetéséről.

Legfrissebb hírek

Két portugál klub monitorozza az U19-es válogatott Vörös Barnát – NS-infó

Labdarúgó NB II
4 órája

NS-infó: a Ferencváros Portugáliába adhatja kölcsön magyar válogatott játékosát

Labdarúgó NB I
21 órája

Ez a belga klub viheti az MTK támadóját, de portugál kérője is van

Labdarúgó NB I
21 órája

A Csíkszereda bejelentette Ódor Máté szerződtetését

Minden más foci
2026.07.16. 15:33

NB II: magyar válogatott csatár Karcagon, fehérvári támadó Szegeden, 17 nyári igazolás Csákváron

Labdarúgó NB II
2026.07.16. 12:32

Bárány Donát érkezését be is jelentette az ADO Den Haag

Labdarúgó NB I
2026.07.15. 21:15

NS-infó: Bárány Donát átesett az orvosi vizsgálaton Hollandiában

Labdarúgó NB I
2026.07.15. 20:30

Gambiai középpályással erősített az ETO FC – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.07.13. 18:47