Honvéd: visszatért a korábbi kulcsember, de marad-e?

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.01.31. 15:22
A nigériai jobbhátvéd, Patrick Ikenne-King az előző szezonban kulcsembere volt a bajnoki címet nyerő Honvédnak, de tavaly nyáron megsérült, ami miatt az NB I-ben ebben az idényben csak egy meccsen játszott. A sérüléséből azóta felépült, de mivel fél év múlva lejár a szerződése, kérdésesnek tűnik a jövője.

A Honvéd labdarúgócsapatánál nagy a mozgás jobbhátvédposzton. Akeem Latifu már az óévben távozott, a helyére pedig Heffler Tibor érkezett. Miközben visszatért a pályára a hosszú sérüléséből felépülő Patrcik Ikenne-King, a nigériai védő három felkészülési meccsen már játszott is, ám a hosszú távú jövője egyelőre kérdéses Kispesten, mert jelen állás szerint fél év múlva szabadon igazolhatóvá válik.

„A Honvéddal egyelőre nem sikerült közös nevezőre jutnunk Patrick Ikenne-King szerződéshosszabbításának ügyében. A játékos nem fogadta el, amit a klub kínált, a klub nem akarja, tudja megadni, amit a játékos szeretne. Ugyanakkor a klub iránti tiszteletből és Hemingway úr iránti tiszteletből is mindenképpen arra törekszünk, hogy mindkét fél számára jó megoldás szülessen. Amennyiben ősszel játszott volna, most télen egészen biztosan értékesíthette volna a Honvéd. Ezt még most sem zárjuk, ki, hiszen vannak olyan országok, ahol a január 31-i határidő után is nyitva van az átigazolási piac" – nyilatkozta a Nemzeti Sport Online megkeresésére a CMG menedzserirodától Kövesdi Viktor.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A BUDAPEST HONVÉDNÁL
Érkezők:
Heffler Tibor (Ceglédi VSE), Tonci Kukoc (horvát, Zrinjski Mostar – Bosznia-Hercegovina, szabadon igazolhatóként)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők: Erdélyi Botond (Kisvárda)
Az utánpótlásból felkerültek/ profi szerződést kötöttek:
Kiszemeltek: Tomás Kosút (próbajáték, szlovák, szabadon igazolható, legutóbb Arka Gdynia – Lengyelország)
Távozók: Akeem Latifu (nigériai, felmondással megszűnt a szerződése, szabadon igazolható), Villám Balázs (Gyirmót)
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: Laczkó Zsolt (Paksi FC – szerződést bontott)
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk: Patrick Ikenne-King (nigériai), Kadima Kabangu (kongói)

Legfrissebb hírek

NB I-es rutinnal felvértezett támadót igazolt a Mezőkövesd

Labdarúgó NB II
2025.07.17. 16:47

Szerb U-válogatott középpályás érkezett Debrecenbe

Labdarúgó NB I
2025.07.17. 12:40

Olaszországot is megjáró portugál balhátvédet igazolt az Újpest

Labdarúgó NB I
2025.07.16. 18:05

Svédországban nem kellett, visszatérhet Argentínába a Fehérvár volt támadója – sajtóhír

Minden más foci
2025.07.16. 10:14

Izraeli támadó középpályást szerződtetett a Puskás Akadémia

Labdarúgó NB I
2025.07.16. 10:02

Újabb kapust igazolt a Kazincbarcika – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.07.15. 21:46

A Maccabi Tel-Aviv szerződtette az ETO játékosát – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.07.15. 18:03

Kapuskeringő Nyíregyházán, magyar válogatott játékos a Puskásnál és Kazincbarcikán – körkép

Labdarúgó NB I
2025.07.15. 17:00
Ezek is érdekelhetik