Futsal NB I: ráijesztett a Rubeola a címvédőre; nyert a Haladás

2020.02.10. 21:08
A férfi futsal NB I 17. fordulójában a harmadik helyen álló Nyírgyulaj otthon 5–0-ra kikapott a Dunaferrtől.

A címvédő és listavezető Berettyóújfalu alaposan beragadt a Rubeola otthonában, Érsek Róbert és Fischer Zsigmond találatával a 8. percben már 2–0-ra vezetett a házigazda, s az állás nem is változott a szünetig. Akkor azonban belelendült a favorit, és Henrique duplájával, valamint Alvarito góljával 3–2-re győzni tudott, így továbbra is veretlenül vezeti a ligát.

Az üldöző Haladás Hajmási Milán mesterhármasának köszönhetően darálta be vendégként az Aramist (3–5).

FUTSAL NB I
17. FORDULÓ
Nyírgyulaj KSE–Dunaferr 0–5 (Pál 5., Fridrich 12., Vass O. 25. – öngól, Németh P. 29., Dorogi 32.)
Rubeola FC–MVFC Berettyóújfalu 2–3 (Érsek 3., Fischer Zs. 8., ill. Henrique 24., 36., Alvarito 31.)
Aramis SE–Haladás VSE 3–5 (Gál A. 5., Vattamány 23., Fekete 36., ill. Hajmási M. 3. ,7., 29., Simic 32., Vas Á. 33.)

PÉNTEKEN JÁTSZOTTÁK
Debreceni EAC–SG Kecskemét Futsal 7–1 (Szentes 2., 14., 26., 28., Tóth A. 7., 27., Szabó L. M. 32., ill. Rutai 24.)