NB II: fiatal védő érkezett a Haladástól a Szparihoz

F. B.F. B.
2022.01.06. 14:24
Az U19-es válogatott kerettag Debreceni Zalán fél évig kölcsönben a másodosztályú Nyíregyháza Spartacus labdarúgócsapatát erősíti – számolt be róla a szabolcsi klub honlapja.


Debreceni Zalán (jobbra) ősszel még a Haladás keretének tagja volt, tavasszal a Szpariban bizonyíthat (Fotó: Unger Tamás/Vas Népe)
Debreceni Zalán (jobbra) ősszel még a Haladás keretének tagja volt, tavasszal a Szpariban bizonyíthat (Fotó: Unger Tamás/Vas Népe)


Tovább fiatalodott a Nyíregyháza Spartacus kerete, a klubvezetőség ugyanis megállapodott Debreceni Zalánnal és klubjával, a Haladással, hogy a 19 éves futballista fél évre kölcsönbe a Szparihoz kerül.

A 188 cm magas, a bal oldalon és középen is bevethető védő fiatal kora ellenére már több NB II-es meccsel is rendelkezik. Az előző idényben 24 alkalommal lépett pályára a szombathelyieknél a másodosztályban, a most futó kiírásban azonban csak két bajnokin és két Magyar Kupa-mérkőzésen játszott.

A héten már a Spartacus keretével készülhet, és utazhat majd a csapattal a törökországi edzőtáborba.

Legfrissebb hírek

Az ETO kölcsönadta 20 éves támadóját a szerb élvonalba

Labdarúgó NB I
12 órája

A Valencia szerződtette az Újpest fiatalját – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.07.27. 19:26

Hazája egy patinás klubja kinézte magának az FTC argentin védőjét – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2026.07.26. 14:49

Takács Péter elégedett a diósgyőri kerettel; Fehérváron jól sikerült a felkészülés

Labdarúgó NB II
2026.07.25. 12:52

Hivatalos: Keresztes Krisztián Németországban folyatja

Labdarúgó NB I
2026.07.25. 10:14

Végleg távozott az ETO középpályása – bejelentették az érkezését új klubjánál

Labdarúgó NB I
2026.07.25. 07:59

A Real Madrid elleni meccs miatt elhalasztották az ETO–FTC bajnokit – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.07.24. 15:53

Dárdai Pál: Erősebbek lettünk!

Labdarúgó NB I
2026.07.24. 06:27