NB II: profi szerződést kötött fiatal védőjével a Loki
A DVSC profi szerződést kötött az évek óta a Debreceni Labdarúgó Akadémián pallérozódó tehetségével, Bene Ádámmal – írja az NB II-es listavezető hivatalos honlapja.
A 20 éves balhátvéd Mátészalkán kezdett el futballozni, négy évvel ezelőtt Nyíregyházáról igazolt a DLA-hoz, amelynek korosztályos csapataiban szerepelt. Másfél évig volt tagja a Szatmári Csaba vezette NB III-as együttesnek, az elmúlt időszakban pedig egyre többször edzett az első kerettel – írja a klubhonlap.
Bene Ádám, aki a 4-es számú mezt kapta, két évre írt alá.
Legfrissebb hírek

Szűcs Tamás a portugál élvonalban folytatja – hivatalos
Légiósok
2026.06.16. 18:01
Ezek is érdekelhetik







