NB II: Győrből igazolt U-válogatott középpályást a Vasas
Farkas Botond és Kapornai Bertalan után Hidi M. Sándor a harmadik új játékos az NB II-ben szereplő Vasasnál.
A 18 éves védekező középpályás Győrből szerződött a fővárosiakhoz. Az őszi szezonban 11 mérkőzésen lépett pályára, kétszer játszott Magyar Kupa-mérkőzésen is.
„Sok szép emlék fűz Győr csapatához, hiszen 16 évesen ott mutatkoztam be az NB II-es bajnokságban, de nem tagadom, nagyon örültem a Vasas megkeresésének. A döntésemben szerepet játszottak a felvázolt célok, az az új klubfilozófia, hogy a tapasztalt labdarúgók mellé fiatal tehetségeket építenek be a csapatba” – mondta az U18-as és az U19-es válogatottat is megjáró Hidi M. Sándor a Vasas honlapjának.
Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik





