NB II: három légiósát szélnek eresztette az MTK
Az előttünk álló idényt a labdarúgó NB II-ben töltő MTK hivatalos honlapján tudatta, hogy Jevhen Szelin, Artem Kicsak és Ulysse Diallo is távozott a klubtól.
Az MTK honlapján feleleveníti, hogy a hazai gyakorlat szerint a klubok az NB II-ben nem foglalkoztatnak légiósokat, hiszen ellenkező esetben az érintett egyesületek teljes egészében elesnek a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) központi támogatásától. Ennek fényében Szelin, Kicsak és Diallo is távozik a klubtól.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik






