NB II: ezért nem lehet meccset játszani Kisvárdán – fotók
A klub híradása alapján hétfőn már jeleztük, hogy a Kisvárda a pálya rossz állapota miatt valószínűleg nem tudja megrendezni a Szolnoki MÁV elleni, vasárnapra kiírt NB II-es bajnoki labdarúgó-mérkőzést – a helyzet azóta tovább romlott.
A szabolcsi klub honlapjának keddi beszámolója szerint a gyepszőnyeget továbbra is jég borítja, alatta a talaj a mérések szerint 43 centiméter mélyen meg van fagyva – és hétfőhöz képest a helyzet tovább romlott az ónos eső, a havas eső és a hó miatt.
A vezetőség már jelezte a Magyar Labdarúgó-szövetségnek, hogy nem tudja megrendezni a vasárnapi bajnokit.
Fotók: kisvardafc.hu



Legfrissebb hírek

NB I: négy játékostól is elköszönt a Kisvárda
Labdarúgó NB I
2026.06.16. 09:42

Supka Attila lett a Kisvárda vezetőedzője
Labdarúgó NB I
2026.05.21. 12:54

Révész Attila: Benn maradunk jövőre is
Labdarúgó NB I
2026.05.21. 11:23
Ezek is érdekelhetik





