NB III: távozik a volt Honvéd-csatár a REAC-ból
A Nemzeti Sport értesülései szerint távozik a labdarúgó NB III-as REAC-tól Bojtor László.
A korábban a Budapest Honvédban is megforduló csatár másfél évet töltött el a REAC-nál, jelenleg szabadon igazolható.
A korábban a Budapest Honvédban is megforduló csatár másfél évet töltött el a REAC-nál, jelenleg szabadon igazolható.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik






