NB II, Nyugati csoport: a ZTE II otthon verte meg a DAC-ot

Az NB II Nyugati csoportjában a ZTE II 4–2-re verte meg az Integrál-DAC együttesét.

Zalaegerszeg, 350 néző. Vezette: Király G. (Szalai Z., Varga F.)
ZTE II: Pogacsics – Zsömlye, Kovács G., Bozsoki, Péter – Horváth II A. – Burányi (Dóczi, 60.), Petneházi (Csutak, 90.), Lukács T. (Sági, 84.), Balázs Zs. – Délczeg
Vezetőedző: Dobos Sándor
INTEGRÁL: Somogyi – Meggyes, Wilson, Hegedűs, Bedenikovic (Vastag, 53.) – Csikós (Czár, 53.), Harris, Ludánszki (O’Connor, 73.), Homonyik – Simpson, Peart
Vezetőedző: Marko Andre Maschke
Gólszerző: Burányi (1–0) a 6., Lukács T. (2–0) a 41., Kovács G. (öngól, 2–1) a 56., Czár (11-esből, 2–2) a 68., Horváth Ii A. (3–2) a 72., Balázs Zs. (4–2) a 91. percben

Dobos Sándor: – Óriási energiákat mozgósítottunk. Kétgólos vezetésünk után egyenlített az ellenfél, de volt lelkiereje és tartása a csapatomnak – csak gratulálni tudok a fiúknak.
Marko Andre Maschke: – Az első kapott gólunknál nagyot hibáztunk, aztán egészen mást játszottunk, mint amit megbeszéltünk. Szünet után viszont jól fociztunk, de 2–2-t követően már nem volt lelkierőnk, bár a döntetlen reálisabb lett volna..