Így ünnepelte a bajnoki címet az ETO Kisvárdán és a hazaúton – videók

SZABÓKY ZSOLTSZABÓKY ZSOLT
2026.05.16. 23:49
null
Kisvárdán kezdődött a bajnoki ünneplés (Fotó: Czinege Melinda)
Az ETO FC a labdarúgó NB I utolsó fordulójában győzött Kisvárdán, ezzel megszerezte ötödik bajnoki címét. Az NSO Tv felvételein látható a mérkőzés lefújása utáni ünneplés, illetve a Kisvárdáról Győrbe tartó hazaúton is összefutottunk a csapattal az egyik benzinkúton, ahol tovább tartott az ünneplés.

A lefújás utáni ünneplés a kisvárdai stadionban…

…és a buli folytatása hazaúton az egyik benzinkúton.

 

Legfrissebb hírek

Távozó kölcsönjátékosok – az MTK-nál és Nyíregyházán is

Labdarúgó NB I
10 órája

ETO: Dunaszerdahelyről érkezhet a sportigazgató; Ancelottival is dolgozott együtt a leendő erőnléti edző – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.12. 10:13

A Nyíregyháza bejelentette egyik alapembere távozását

Labdarúgó NB I
2026.06.12. 09:46

A Ferencváros 17 éves csatárral kötött szerződést

Labdarúgó NB I
2026.06.11. 12:47

A DVSC-től szerződtetett U-válogatott játékost a Vasas

Labdarúgó NB I
2026.06.11. 12:25

Nyíregyháza: Muhamed Tijani visszatér Prágába – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.11. 11:30

Közel az egyezség az Újpest és a Puskás Akadémia között – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.11. 10:58

ZTE: aláírt a fehérvári szélső, akiért már jött is ajánlat Skóciából – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 19:20
Ezek is érdekelhetik