Így ünnepelte a bajnoki címet az ETO Kisvárdán és a hazaúton – videók

Kisvárdán kezdődött a bajnoki ünneplés (Fotó: Czinege Melinda)
Az ETO FC a labdarúgó NB I utolsó fordulójában győzött Kisvárdán, ezzel megszerezte ötödik bajnoki címét. Az NSO Tv felvételein látható a mérkőzés lefújása utáni ünneplés, illetve a Kisvárdáról Győrbe tartó hazaúton is összefutottunk a csapattal az egyik benzinkúton, ahol tovább tartott az ünneplés.
A lefújás utáni ünneplés a kisvárdai stadionban…
…és a buli folytatása hazaúton az egyik benzinkúton.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza bejelentette egyik alapembere távozását
Labdarúgó NB I
2026.06.12. 09:46

A Ferencváros 17 éves csatárral kötött szerződést
Labdarúgó NB I
2026.06.11. 12:47

A DVSC-től szerződtetett U-válogatott játékost a Vasas
Labdarúgó NB I
2026.06.11. 12:25
Ezek is érdekelhetik







