Az Újpest idegenben nyert a Veszprém ellen a férfi futsal NB I-ben

A lila-fehérek nyerték a Veszprém elleni rangadót (Fotó: ujpestfc.hu)
A férfi futsal NB I felsőházi rájátszásának 8. fordulójában az Újpest 2–1-re legyőzte a Veszprémet csütörtök este.
A forduló rangadóján a Veszprém szerezte meg a vezetést Hadházi Sándor találatával, de a lila-fehérek előbb egyenlítettek Suscsák Máté révén, majd Hadzsi Máté a győzelmet jelentő gólt is megszerezte csapatának.
Az Újpest ennek a sikernek köszönhetően tovább növelte előnyét a felsőházi rájászásban, és már hat ponttal előzi meg a második helyezett, egy mérkőzéssel kevesebbet játszó Nyíregyházát és az ugyancsak 20 pontos Veszprémet.
FÉRFI FUTSAL NB I, RÁJÁTSZÁS
FELSŐHÁZ, 8. FORDULÓ
Veszprém–Újpest 1–2
Legfrissebb hírek

Magabiztos újpesti siker az első felkészülési meccsen
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 20:40

A Nyíregyháza bejelentette az újpesti védő érkezését
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 14:32

Távozik a Veszprém futsalcsapatának vezetőedzője
Labdarúgó NB I
2026.06.13. 15:14
Ezek is érdekelhetik





