Női NB I: ezúttal is nyert, tovább tartja a lépést az FTC-vel a kupadöntős ETO FC Győr

CS. M.CS. M.
2024.03.24. 19:05
Az ETO FC Győr egy góllal győzött az Astra ellen idegenben (Fotó: ETO FC Győr)
Az ETO FC Győr 2–1-re legyőzte az Astra Hungaryt idegenben a női labdarúgó NB I vasárnapi játéknapján, a 16. fordulóban.

  
A héten a Magyar Kupa döntőjébe is bejutó győriek már az első félidő végén beállították a végeredményt: 2–1-re legyőzték az Astrát. 

NŐI NB I
16. FORDULÓ
Astra Hungary–ETO FC Győr 1–2 (Gelb 32., ill. Süle 9., Savanya 44.) 

 

 

Legfrissebb hírek

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29

A Debrecen legyőzésével biztossá tette bajnoki címét a Győri Audi ETO!

Kézilabda
2026.05.24. 19:37

A Ferencváros hatot rúgott a Puskás Akadémiának a női NB I döntőjének első meccsén

Labdarúgó NB I
2026.05.23. 17:29

Ötezren az esőben: átvette a trófeát a bajnok ETO – videó

Labdarúgó NB I
2026.05.17. 17:39

Tanulmányokra várva – Malonyai Péter jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 00:25

MK: egymás után harmadszor verné meg az ETO az FTC-t – ilyenre 44 éve nem volt példa

Labdarúgó NB I
2026.04.21. 10:35

Schön Szabolcs: Csak akkor dől el a bajnokság, ha a Ferencváros nyer

Labdarúgó NB I
2026.04.19. 08:45

Borbély Balázs: Mi és a Ferencváros küzdünk a bajnoki címért!

Labdarúgó NB I
2026.04.10. 21:06
Ezek is érdekelhetik