NB I: „Kellett volna a győzelem, hogy valódi hittel tudjuk folytatni”

NAGY-PÁL TAMÁSNAGY-PÁL TAMÁS
2022.04.10. 09:09
A Gyirmót FC Győr hazai pályán 1–1-et játszott a Puskás Akadémiával a labdarúgó NB I 27. fordulójában. A találkozó után a hazaiak kapusával, Rusák Edvárddal beszélgetett az NSO Tv stábja.

Rusák Edvárd nagyon csalódott volt amiatt, hogy a hajrában vesztettek két pontot a Puskás Akadémia ellen.

„Nagyon fáj, mert bő tíz percet kellett volna még kihúznunk a hosszabbítással együtt. Fáj, mert az MTK ellen is hasonló időben kaptuk a gólt, az is egy szinte már megnyert meccs volt. És látjuk, milyen az élet: hány hétnek kell néha eltelnie ahhoz, hogy az ember vezetést szerezzen, és esélye legyen a győzelemre. Jelenlegi helyzetünkben ez a siker lett volna az egyetlen, ami komoly reményt tud még adni a jövőre nézve. Nyilván ugyanúgy fogunk hozzáállni a következő mérkőzésekhez is, de ez fontos lépés lett volna ahhoz, hogy valódi hittel tudjuk ezt tovább csinálni.”

Videónkban beszél a felcsútiak gólja előtti kétes szituációról, szóba kerül, hogy adhat-e önbizalmat a pontszerzés egy dobogós csapat ellen, illetve arra is válaszol, hisz-e még egyáltalán a Gyirmót bennmaradásában.

LABDARÚGÓ NB I
27. FORDULÓ
Gyirmót FC Győr–Puskás Akadémia FC 1–1 (Ikic 16., ill. Baluta 82.)
Győr, Alcufer Stadion, 1020 néző. Vezette: Zierkelbach

ONLIVE KÖZVETÍTÉS, ÉRDEKESSÉGEK, STATISZTIKÁK ITT!

Legfrissebb hírek

William Gallas technikai vezetőként folytatja a ZTE utánpótlásában

Labdarúgó NB I
6 órája

Több országból figyelik Schön Szabolcsot – NS-infó

Labdarúgó NB I
7 órája

Visszatért Fehérvárra a Vidi korábbi bajnok és kupagyőztes kapusa

Labdarúgó NB II
23 órája

„Az elmúlt évek egyik legfurcsább transzfere zárult le” – A 10-es mez Markgráf átigazolásáról

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:55

Weitner Ádám: Gyirmóton már nem létezik wellness-zóna

Labdarúgó NB II
Tegnap, 8:40

Miki, Priska... Vitu? – Mohai Dominik jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.08.03. 23:07

Emberkísérlet – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.08.03. 23:00

Bognár György: Azok játszottak gyengén, akiknek frissnek kellett volna lenniük

Labdarúgó NB I
2026.08.03. 21:13