Női NB I: az MTK hajrábeli góllal nyert a Ferencváros ellen

D. Á.D. Á.
2021.08.13. 22:04
null
Jól kezdte az idényt a Haladás (Fotó: Cseh Gábor/Vas Népe)
A Haladás női labdarúgócsapata 2–0-ra legyőzte a Győrt, míg az MTK 2–1-re megverte a Ferencvárost az NB I 1. fordulójában.

 

A Haladás már a mérkőzés elején, a 11. percben megszerezte a vezetést Nagy Vanessza révén. A hazaiak a félidő előtt ismét eredményesek voltak, a 37. percben Gődér Brigitta talált be.

A Győrnek nem volt válasza egyik gólra sem, a vége 2–0 lett.

A másik mérkőzésen a bajnok Ferencváros és az MTK találkozott egymással. Az MTK a 31. percben jutott előnyhöz, Vachter Fanni volt eredményes, majd a Ferencváros az első félidő vége előtt Vágó Fanny góljával kiegyenlített.

A szoros meccs a 84. percben, Nagy Virág góljával dőlt el – az MTK 2–1-re győzni tudott a Ferencváros ellen.

NŐI NB I
1. FORDULÓ
Haladás–Győr 2–0
(Nagy Vanessza 11., Gődér 37.)
Ferencváros–MTK 1–2 (Vágó F. 43., ill. Vachter 31., Nagy Virág 84.)

Legfrissebb hírek

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

Felcsúton is kiütötte ellenfelét, megvédte címét az FTC a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.28. 20:57

Női NB I: bronzérmes lett az ETO

Labdarúgó NB I
2026.05.27. 20:21

A Debrecen legyőzésével biztossá tette bajnoki címét a Győri Audi ETO!

Kézilabda
2026.05.24. 19:37

Rangadót nyert Felcsúton az FTC, az élen végzett a női NB I alapszakaszában

Labdarúgó NB I
2026.05.16. 21:00

Az ETO kiütötte a PMFC-t a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.15. 18:54

A Puskás Akadémia 11, az FTC és az ETO öt-öt gólt szerzett a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.09. 22:40

Ikszelt a Honvéddal, immár 10 bajnoki óta nyeretlen a Viktória FC a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.08. 20:20
Ezek is érdekelhetik