MLSZ: Herczeg András lett az év edzője
Hétfőn este díjátadó gálán díjazta a hétvégén véget ért idény legjobbjait a Magyar Labdarúgó Szövetség. Az év edzője díjat Marco Rossi szövetségi kapitány a Debrecen szakvezetőjének, Herczeg Andrásnak adta át. A másik két jelölt Marko Nikolics (Mol Vidi FC) és Szerhij Rebrov (Ferencváros) volt.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik







