NB I: Bódi Ádám nélkül kezdte a felkészülést a Loki

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2018.06.18. 13:48
Délelőtt a konditeremben tartott foglalkozást Györky Gábor pálya- és erőnléti edző, majd futás szerepelt a programban, délután már a labda is előkerül – írja hétfői hírében az NB I-es debreceni labdarúgócsapat hivatalos honlapja.

Az első napon mindenki megjelent a pallagi edzőközpontban, ám betegség miatt Bódi Ádám – aki a kölcsönjáték után a napokban végleg visszatért a Videotontól – pihenőt kapott, míg a műtét után lábadozó Aleksandar Jovanovic biciklizett – írja a dvsc.hu. Tomás Kosicky a héten még nem tud teljes értékű munkát végezni ujjsérülés miatt.Bódi Ádám – aki a kölcsönjáték után a napokban végleg visszatért a Videotontól – pihenőt kapott, míg a műtét után lábadozó Aleksandar Jovanovic biciklizett – írja a dvsc.hu. Tomás Kosicky a héten még nem tud teljes értékű munkát végezni ujjsérülés miatt.

„Öthetes felkészülési programot állítottunk össze, ezen a héten a szerda, a péntek és a szombat kivételével naponta kétszer edzünk – idézi a honlap Herczeg András vezetőedzőt. – Most hétvégén még nem lesz edzőmérkőzés, de jövő hét szombattól már folyamatosan játsszuk a felkészülési találkozókat. Június 30-án Nyíregyházán lépünk pályára, a következő héten a Kisvárda ellen mérkőzünk meg, majd a negyedik hétre két meccs van lekötve: a Vác és az Arad lesz az ellenfél.”

Hír a Loki háza tájáról, hogy visszatért az előző idényt Cegléden kölcsönben töltő Kerekes Krisztián, és csatlakozott a kerethez Kóródi Nándor, aki tavasszal – hosszú sérülés után felépülve – a második csapatban futballozott.

Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
Tegnap, 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Lengyel bajnok, bolgár kupagyőztes kapust igazolt a DVSC

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 12:01

NB I: a Honvéd, az MTK, az Újpest és a Vasas is igazolt – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 11:19

Kl: a DVSC-nek szerencséje volt, a Paksnak nem, FTC–Ajax és KÍ–ETO is jöhetne

Európa-konferencialiga
2026.06.17. 14:41

Szűcs Tamás a portugál élvonalban folytatja – hivatalos

Légiósok
2026.06.16. 18:01

A Paks és a DVSC szerdán kap ellenfelet a Konferencialigában

Európa-konferencialiga
2026.06.16. 09:38

NB II: távozó Karcagon, csatárral erősített a Kazincbarcika

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 08:45
Ezek is érdekelhetik