Újabb játékos folytatja külföldön pályafutását az MTK Hungária női NB I-es csapatából.
A 19 éves Vicsek Nóra az amerikai Tennessee Tech csapatához igazolt.
Az már korábban eldőlt, hogy Kaján Zsanett ugyancsak az Egyesült Államokban, a St. John's Red Stormnál folytatja a pályafutását, Diószegi Fanni a német Saarbrückenhez szerződik, Herczeg Andrea és Zdenka Horesová Svédországba távozott, a Töcksfors IF-hez.
A nyáron edzőváltás is volt az MTK-nál, Medgyes Péter helyett Szabados György irányítja a csapatot.
Legfrissebb hírek

Női NB I: bronzérmes lett az ETO
Labdarúgó NB I
2026.05.27. 20:21
Ezek is érdekelhetik






