MLSZ: arcon fejelte ellenfelét, hetekre eltiltották – fegyelmik

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.04.19. 17:01
Az NB III-as ETO FC Győr játékosára, Weitner Ádámra szabta ki a legsúlyosabb eltiltást a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága keddi ülésén.

Weitner Ádámot két sárga lapos figyelmeztetés után kiállították, majd ezt követően arcon fejelte ellenfelét – indokolta a Mosonmagyaróvár–ETO FC Győr (0–0) megyei derbivel kapcsolatos 4 meccses eltiltást a fegyelmi bizottság.Weitner Ádámot két sárga lapos figyelmeztetés után kiállították, majd ezt követően arcon fejelte ellenfelét – indokolta a Mosonmagyaróvár–ETO FC Győr (0–0) megyei derbivel kapcsolatos 4 meccses eltiltást a fegyelmi bizottság.

További határozatok

NB I

Botka Endre (Honvéd) 1, Tamás Márk (Diósgyőr) 1, Geoffrey Castillion (Puskás FC) 1 soron következő felnőttbajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

A FEB a DVSC–Újpest mérkőzéssel kapcsolatban a DVSC-t, mint visszaesőt, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (az ellenfél és más sportszervezet szidalmazása) 50 000 Ft, az Újpestet, mint visszaesőt, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (más sportszervezet szidalmazása) 50 000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.

A FEB a Vasas–Diósgyőr mérkőzéssel kapcsolatban a Diósgyőrt, mint visszaesőt, szurkolóinak másokat megbotránkoztató magatartásáért (az ellenfél és más sportszervezetek szidalmazása) és rendzavarásáért (a kerítésen keresztül a vendégszektorba akartak bejutni) 100 000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.

NB II

Kovács Ádám Tibor (Balmazújváros) 1, Melczer Vilmos (Ajka) 1, Tamás László Hunor (Siófok) 1, Szabó Viktor (Budaörs) 1, Szabó Péter (Szeged 2011) 1 és Benkő-Bíró Norbert (Szigetszentmiklós) 1 soron következő felnőttbajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

A FEB a ZTE–Sopron mérkőzéssel kapcsolatban a ZTE-t, mint visszaesőt, mérkőzésrendezéssel kapcsolatos előírás megsértéséért és szurkolóinak pirotechnikai eszköz beviteléért, használatáért 50 000 Ft, a Sopront, mint visszaesőt, szurkolóinak pirotechnikai eszközök beviteléért, használatáért és másokat megbotránkoztató magatartásáért (más sportszervezet szidalmazása) 100 000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.

NB III

Kenesei Krisztián (III. Ker. TVE) 1, Leindler Domonkos (SZEOL) 1, Novák Norbert (Salgótarján) 1 és Nagy Péter (Kazincbarcika) 1 soron következő felnőttbajnoki mérkőzésre szóló eltiltást kapott.

További határozatok itt.

Legfrissebb hírek

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

Bajban a Dunaújváros FC, jelen állás szerint nem tud elindulni az NB III-ban

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 16:34

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 13:45

Horváth Ferenc szerződését meghosszabbította az NB III-as Tatabánya

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:46

NB III: Vitelki Zoltán vette át Kondás Elemér helyét Tiszaújvárosban

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:58

Ismét NB III-as klubnál vállalt munkát Csizmadia Csaba

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 11:54

NB III: pénzbüntetést kapott a Haladás az utolsó bajnoki után

Labdarúgó NB II
2026.06.11. 19:05

Az új idényben OTP Bank Liga lesz a labdarúgó NB I hivatalos neve

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 14:30
Ezek is érdekelhetik