FTC: Hrutka nem érti, miért bünteti az MLSZ az Újpestet

2015.09.16. 14:40
Hrutka János, a Ferencváros korábbi válogatott védője nem érti, miért kellett kétmillió forintos büntetést kiszabnia a Magyar Labdarúgó-szövetségnek az Újpestre a szombati derbi után.

„Az MLSZ kétmillióra büntette az Újpestet? Miért? Mert kilencszer (bárcsak ennyi lett volna) szidták szeretett csapatomat!? Mert transzparenst függesztettek ki!? Mert meggyújtottak néhány görögtüzet!? Ez kinek fájt? Kit bántott az MLSZ ellenőrön és néhány fotelben helyet foglalón kívül? Ez hozzátartozik egy Dortmund–Bayernhez, egy Dortmund–Schalkéhez, és egy Újpest–Fradihoz is!” – írja Hrutka a hivatalos Facebook-oldalán.Hrutka a hivatalos Facebook-oldalán.

„Tehát mi is történt? Csináltak egy jó hangulatot! Egy olyan hangulatot, egy olyan környezetet, ahol minden futballista álma játszani! (köszönet érte) Ezért a párosításért érdemes futballozni!”

A teljes bejegyzés ide kattintva tekinthető meg!

Legfrissebb hírek

Mourinho, Vinícius és a Real Madrid a Fradi ellen – fotók a meccsről

Minden más foci
2 órája

„A Ferencváros mintha tétmeccsre jött volna ki” – így látták a Real Madrid–FTC mérkőzést a spanyol újságírók

Minden más foci
5 órája

Videók: ezekkel a gólokkal győzte le a Real Madrid a Ferencvárost a Groupamában

Minden más foci
6 órája

José Mourinho: Látszik, hogy az FTC magas intenzitással játszik

Minden más foci
6 órája

Fradi-gól és Real Madrid-győzelem a Groupama Arénában

Minden más foci
17 órája

A Real Madrid megérkezett a Groupama Arénába – képek

Minden más foci
20 órája

A legendás Vidi elleni kupadöntő feledhetetlen – a Real Madrid magyarok elleni meccsei

Spanyol labdarúgás
22 órája

Roberto Carlos és a Real Madrid igazgatója meglátogatta Puskás Ferenc sírját

Spanyol labdarúgás
23 órája