Leisztinger Tamás, a DVTK háttértulajdonosa elmondta: a diósgyőri klub – mely a közelmúltban írt alá együttműködési megállapodást az SBTC-vel, és segít talpra állítani a salgótarjáni futballt, valamint annak hátországát – az Egerrel is együttműködne a jövőben.
„A jégkorongozókkal történt megállapodásunkat követően nem ért véget térbeli terjeszkedésünk. Nógrád megye és Salgótarján után a hevesi régióval és közelebbről Egerrel fogunk majd össze a labdarúgás fejlesztése érdekében” – mondta a boon.hu-nak Leisztinger, aki még egy „nagy, szó szerint látványos dobást” is ígért a diósgyőriek részéről.boon.hu-nak Leisztinger, aki még egy „nagy, szó szerint látványos dobást” is ígért a diósgyőriek részéről.
Legfrissebb hírek

Női vízilabda ob I: az UVSE előnybe került a bronzcsatában
Vízilabda
2026.05.20. 20:28

NB III: az Eger, az Érd és a Vasas II is győzött
Labdarúgó NB II
2026.05.02. 19:37
Ezek is érdekelhetik





