Videoton: a Marca szerint „edzői indulás nem lehet fényesebb”

Vágólapra másolva!
2015.05.05. 08:17
A Marca internetes oldala is beszámolt arról, hogy a spanyol edző, Joan Carrillo irányította Videoton története során másodszor megnyerte a magyar labdarúgó-bajnokságot.

A spanyol lap írása kiemeli, hogy a fehérváriak már most 67 pontos klubrekordnál járnak, és a debreceni győzelem, illetve a Ferencváros pécsi pontvesztése után négy fordulóval a bajnokság vége előtt ünnepelhettek. A Marca természetesen megemlíti, hogy a klubnál szerepel Juan Calatayud és Álvaro Brachi, továbbá Carrillót segítik honfitársai, Toni Gil fitneszedző és Francisco José Ruiz kapusedző.

A Marca – az Espanyolnál korábban Mauricio Pochettinót segítő – Carrillót dicsérve hozzáteszi, azt követően, hogy a nyáron átvette José Gomes helyét, rögtön csúcsra ért a Videotonnal, és a katalán szakember „vezetőedzői indulása nem is lehetne fényesebb”. Ráadásul a duplázásra is nyílik esélye, hiszen a Magyar Kupában döntőt játszik a Ferencvárossal.

Legfrissebb hírek

Cser-Palkovics András: Csak egy bajnoki idény finanszírozása vállalható

Labdarúgó NB II
7 órája

Kalmár Zsolt felépült és készen áll az új kihívásra

Labdarúgó NB I
2025.06.14. 10:58

Aláírták a szerződést – Székesfehérvár önkormányzatának tulajdonába került a Fehérvár FC

Labdarúgó NB II
2025.06.13. 21:10

Cser-Palkovics András: Pénteken szeretnénk aláírni a Fehérvár FC átvételét

Labdarúgó NB II
2025.06.13. 09:06

NS-dokumentumfilm: visszatérés Madridba

Labdarúgó NB I
2025.06.12. 17:42

Eldőlt a Vidi sorsa – bejelentést tett Székesfehérvár polgármestere

Labdarúgó NB II
2025.06.10. 15:08

Az MLSZ megerősítette: elfogadták a fehérváriak beadványát, haladékot kaptak a nevezésre az NB II-es klubok

Labdarúgó NB II
2025.06.06. 13:40

A Vidi megmenekülését is segítheti az MLSZ új döntése

Labdarúgó NB II
2025.06.06. 11:02
Ezek is érdekelhetik