Újpest: Izlandon folytatja a „nullaperces” belga légiós
Az izlandi élvonalban szereplő FH együttesében folytatja a pályafutását Jérémy Serwy, az Újpesttől távozó belga jobbszélső.
A 23 éves futballista, aki tavaly nyáron a Borussia Dortmund második csapatától került a lila-fehérekhez, az őszi szezon után bontottszerződést a Megyeri úton.
Serwy a hafnarfjörduri FH-hoz került, amely az előző idényben a második helyen zárt az izlandi bajnokságban, így indulhat az Európa-liga-selejtezőben.
A szélső, aki egyetlen percet sem játszott az NB I-ben, Ligakupa-meccsen már pályára lépett új csapatában, a bajnoki debütálásra azonban várnia kell, mert a 2015-ös szezon csak május elején kezdődik az északi szigetországban.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

A Nyíregyháza bejelentette az újpesti védő érkezését
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 14:32

NB II: újabb játékosok távoztak Szentlőrincről
Labdarúgó NB II
2026.06.17. 18:32
Ezek is érdekelhetik




