NB I: megvan a Paks-DVTK és a KTE-Győr új időpontja

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.09.23. 16:02
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) versenybizottsága október 22-ére írta ki a korábban a rossz időjárás miatt elhalasztott MVM-Paks–DVTK NB I-es bajnoki mérkőzést.

A szeptember 13-ról elhalasztott mérkőzést október 22-én, szerdán este 18.00 órakor kezdik Pakson.

Az ugyanaznap esőzés miatt félbeszakadt Kecskeméti TE–Győri ETO mérkőzéssel kapcsolatban újrajátszást rendelt el a versenybizottság – ezt a találkozót is október 22-én 18 órától játsszák le.

Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Kézi: hullámvölgy nélkül menetelt az U16-os bajnoki címig a Győri ETO

Utánpótlássport
2026.05.29. 09:01

NB II: korábbi U-válogatott játékost igazolt a Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 11:00

Szegedről jön a KTE harmadik igazolása – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.21. 13:48

Ajkáról érkezik kapus Kecskemétre a távozó Varga Bence helyére

Labdarúgó NB II
2026.05.19. 10:52

Robbie Keane a kiállításról: Így kiesik még egy labdarúgó, akit a szabály betartása érdekében játszatni tudnék

Labdarúgó NB I
2026.04.26. 20:46

Gálázva jutott sorozatban tizedszer a négy közé az ETO a kézi BL-ben

Kézilabda
2026.04.25. 17:30
Ezek is érdekelhetik