Videó: pesti derbi Felcsúton - a szurkolók felháborodtak
Szombat kora este Felcsúton rendezték meg az MTK–Honvéd (2–0) mérkőzést. A szurkolók cseppet sem örültek, hogy a fővárosi rangadót vidéken rendezték. Az NSO Tv helyszíni riportjában a felháborodott drukkerek mellett az MTK klubigazgatója, Domonyai László is megszólalt, kifejtette a fővárosban azért sem tudták megrendezni, mert a Vasas és az Újpest pálya foglalt volt.
Legfrissebb hírek

A 42 éves Tomás Tujvel hosszabbított a Honvéddal
Labdarúgó NB I
2026.06.19. 19:58
Ezek is érdekelhetik







