Győri ETO: csak nyártól lesz újra bevethető a légiós
Hat hétig teljes pihenő vár Leandro Martínezre, a Győri ETO labdarúgójára, aki a napokban sikeres térdműtéten esett át – tudtuk meg a győri NB I-es klub hivatalos honlapján.
A jobb térdében oldalszalag-szakadást szenvedő, a kórházat immár elhagyó támadó ideális esetben három hónap után térhetne vissza a pályára, ezért biztosnak tűnik, hogy ebben a bajnoki szezonban Horváth Ferenc vezetőedző már nem tudja pályára küldeni.
A klub reméli, hogy a tervek szerint június közepén kezdődő nyári felkészülésnek Martínez már úgy vág neki, hogy teljes értékű munkát végezhet.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Iskolajátékkal verte meg a Győr a Gloriát a női kézi BL-ben
Kézilabda
2025.10.04. 19:32

Pénzbírság és szektorbezárás az ETO és a BVSC büntetése
Magyar foci
2025.08.13. 17:17
Ezek is érdekelhetik





