Videoton: itt a brazil szélső, tetszik neki Budapest - fotó

Nildo megérekezett (Fotó: Instagram)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Videotonhoz tartó Nildo Petrolina már megérkezett Magyarországra, és az Instagramon egy fotót is megosztott magáról, amelyen Budapesten tartózkodik, háttérben az Országházzal.
A brazil szélső – akiről a portugál másodosztályú Beira-Mar már hivatalos közleményben jelezte, hogy a Videotonnál folytatja – a fotóhoz hozzáfűzte, nagyon tetszik neki a magyar főváros.
A 27 éves ballábas középpályás szerződtetését a fehérváriak még nem jelentették be hivatalosan, de minden bizonnyal erre már nem kell sokat várni.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

A Nyíregyháza bejelentette az újpesti védő érkezését
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 14:32

NB II: újabb játékosok távoztak Szentlőrincről
Labdarúgó NB II
2026.06.17. 18:32
Ezek is érdekelhetik




