Haladás: a Videoton ajánlatot tett Radóért - sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.06.13. 12:20
Korábban már beszámoltunk róla, hogy a Haladás U-válogatott támadóját, Radó Andrást szerződtetheti a Videoton, és a legfrissebb hírek szerint a fehérváriak már ajánlatot is tettek a 19 éves labdarúgóért.

A Videoton illetékesei továbbra is szeretnék megszerezni az U21-válogatott Radó Andrást, sőt már ajánlatot is tett jelenlegi klubjának, a Haladásnak – értesült a rangado.hu.Radó Andrást, sőt már ajánlatot is tett jelenlegi klubjának, a Haladásnak – értesült a rangado.hu.

„Érdeklődés volt a Videoton részéről. Radó András esetleges eladása a tulajdonosok döntésétől függ" – mondta korábban az üggyel kapcsolatban Tóth Miklós, a szombathelyi klub ügyvezetője, aki ugyanakkor most nem reagált a konkrét ajánlat hírére. Az információt egyelőre egyik érintett sem erősítette meg.

A Videoton 2012 januárjában Kovács Istvánt ötszázezer euróért vette meg a Haladástól, Radó értékét a transfermarkt.de 300 ezer euróra becsüli.

 

Legfrissebb hírek

Kettővel nyert a Honvéd; meglepetés Kecskeméten; megszakadt a Szeged borzasztó sorozata – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
Tegnap, 19:00

A Tiszakécske megszakította a Videoton győzelmi sorozatát

Labdarúgó NB II
Tegnap, 16:50

Egyhuzamban ötödik győzelmét aratta a Videoton

Labdarúgó NB II
2026.03.08. 14:42

Tovább tart a Videoton győzelmi szériája

Labdarúgó NB II
2026.03.02. 21:49

NS-infó: a Paks játékosa nyáron csatlakozhat az MTK-hoz

Labdarúgó NB I
2026.02.28. 16:40

ZTE: kivásárolták szerződéséből az argentin középpályást

Labdarúgó NB I
2026.02.28. 08:02

NB II: a Vasas és a Videoton távozója is Soroksáron folytatja

Labdarúgó NB II
2026.02.26. 10:32

NS-infó: a BL-ben gólt lőtt a Liverpoolnak – Debrecenbe érkezik orvosi vizsgálatra

Labdarúgó NB I
2026.02.26. 08:31
Ezek is érdekelhetik