NB I: Torghelle visszavágna a győrieknek az őszi vereségért

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.04.12. 17:26
Vasárnap a labdarúgó NB I végkimenetelének szempontjából kulcsfontosságú mérkőzést játszik egymással a Győr és a Videoton. Torghelle Sándor nehéz meccsre számít, de visszavágna a győrieknek az őszi vereségért.

„Nem vár ránk könnyű mérkőzés, hiszen az ország egyik legerősebb keretével rendelkező csapatának otthonába látogatunk. Ennek ellenére, ugyanúgy készülünk, mint bármelyik másik bajnokinkra – nyilatkozta a klub hivatalos honlapjának, a vidi.hu-nak Torghelle Sándor, aki szerint a Haladás elleni, szerdán bepótolt bajnoki mérkőzésük nem jelentett hátrányt a felkészülésben. – Nem gondolom azt, hogy előnyben vagy hátrányban lennénk amiatt, hogy nekünk volt egy hétközi bajnokink is, míg az ETO-nak nem kellett hét közben pályára lépnie. Van olyan bő keretünk, hogy a »Mister« tud rotálni, ahogy ezt eddig is megtette. Egyértelmű célunk, hogy visszavágjunk a győrieknek az őszi vereségért, és mindhárom bajnoki pontot elhozzuk az ETO Parkból. Egyelőre nem foglalkozunk azzal, hogy jövő hét szerdán a Magyar Kupa elődöntőjében is a Győri ETO ellen játszunk, most csak a vasárnapi bajnokira koncentrálunk.”vidi.hu-nak Torghelle Sándor, aki szerint a Haladás elleni, szerdán bepótolt bajnoki mérkőzésük nem jelentett hátrányt a felkészülésben. – Nem gondolom azt, hogy előnyben vagy hátrányban lennénk amiatt, hogy nekünk volt egy hétközi bajnokink is, míg az ETO-nak nem kellett hét közben pályára lépnie. Van olyan bő keretünk, hogy a »Mister« tud rotálni, ahogy ezt eddig is megtette. Egyértelmű célunk, hogy visszavágjunk a győrieknek az őszi vereségért, és mindhárom bajnoki pontot elhozzuk az ETO Parkból. Egyelőre nem foglalkozunk azzal, hogy jövő hét szerdán a Magyar Kupa elődöntőjében is a Győri ETO ellen játszunk, most csak a vasárnapi bajnokira koncentrálunk.”

Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…

Népsport
2026.06.09. 10:33

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Újabb játékossal hosszabbított szerződést az NB II-es Videoton

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 15:34

Red Bull Four 2 Score döntő: A legendák (is) készen állnak a harcra!

Minden más foci
2026.05.29. 14:42

Kézi: hullámvölgy nélkül menetelt az U16-os bajnoki címig a Győri ETO

Utánpótlássport
2026.05.29. 09:01

Görbicz Anita még Ashley Cole-t is felülmúlta a BL-döntőt kísérő fesztiválon

Bajnokok Ligája
2026.05.29. 06:35

NB II: hosszabbított a Videoton csapatkapitánya – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 10:35
Ezek is érdekelhetik