KTE: Maximális koncentráció kell a Győr ellen - Pekár

2013.04.23. 11:59
A labdarúgó NB I-ben szereplő KTE-Phoenix Mecano a héten két hazai mérkőzést is játszik, előbb a 20. fordulóból elmaradt mérkőzésen kedden a listavezető Győri ETO-t, majd a sereghajtó Egri FC-t fogadja. A kecskemétiek játékosa, Pekár László a klub hivatalos honlapjának elmondta, a mai mérkőzésen csak maximális koncentrációval lehet jó eredményt elérni, míg az egriek elleni pénteki összecsapáson mindenképpen begyűjtené a három pontot.

„Alapvetően minden alkalommal úgy megyünk ki a pályára, hogy nyerni szeretnénk. Ezzel most is így vagyunk, persze sokban különbözik egymástól a két meccs. A Győrt nem kell bemutatni, egy nagyon jól összerakott, kitűnő játékerőt képviselő csapat, maximálisan koncentrálnunk kell majd, hogy jó eredményt érjünk el. Az Eger ellen pedig mindenképpen fontos lenne begyűjteni a három pontot szurkolóink előtt” – mondta Pekár László a kecskemetite.hu-nak.

Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Kézi: nagy csatában kikapott a Győr a Bukaresttől az ifi leány BL-ben

Utánpótlássport
2026.06.06. 14:38

Kézi: hullámvölgy nélkül menetelt az U16-os bajnoki címig a Győri ETO

Utánpótlássport
2026.05.29. 09:01

NB II: korábbi U-válogatott játékost igazolt a Kecskemét – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 11:00

Szegedről jön a KTE harmadik igazolása – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.21. 13:48

Ajkáról érkezik kapus Kecskemétre a távozó Varga Bence helyére

Labdarúgó NB II
2026.05.19. 10:52

Gálázva jutott sorozatban tizedszer a négy közé az ETO a kézi BL-ben

Kézilabda
2026.04.25. 17:30

Videó: a Honvéd játékosa széttépte a mezét, majd mutogatni kezdte a bírónak

Labdarúgó NB II
2026.03.10. 08:49
Ezek is érdekelhetik