A labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros a CFR Cluj elleni gálameccsel búcsúztatta az Albert-stadiont. A vasárnapi találkozón azonban nemcsak az 1974 óta használt, immáron legendás létesítménytől köszöntek el, hanem az elmúlt évtizedek meghatározó játékosaitól is. Az NSO Tv-nek Rósa Dénes és Balog Zoltán elevenítette fel a legszebb pillanatokat.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik





