A labdarúgó NB I tavaszi nyitó fordulójában a Pécsi MFC a tabellán második MTK ellen nyert hazai pályán. A pécsiek edzője, Lőrincz Emil szerint a küzdőszellemük és akaraterejük miatt nyerték meg a mérkőzést, míg Garami József elmondta, a helyzetkihasználásukon kell javítaniuk.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






