FTC: Besic bekerült a rangadóra készülő bosnyák válogatottba

2013.03.07. 14:00
Safet Susic, a bosnyák labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a labdarúgó NB I-ben szereplő Ferencváros védőjét, Muhamed Besciet is meghívta a nemzeti csapatba.

A 20 éves védő neve a 25 fős bő keretben szerepel, és ha Susic számít majd rá, akkor pályára léphet a Görögország elleni világbajnoki selejtezőn március 22-én.

A bosnyákok kiválóan szerepelnek a vb-selejtezőben: négy forduló után az első helyen állnak a G-csoportban, megelőzve a szintén tízpontos Görögországot.

A bosnyákok kiválóan szerepelnek a vb-selejtezőben: négy forduló után az első helyen állnak a G-csoportban, megelőzve a szintén tízpontos Görögországot.

 

Legfrissebb hírek

A végjátékban szakadt ki a gólzsák, a svájci cserék alaposan elpáholták a bosnyákokat

Foci vb 2026
2026.06.18. 22:55

Edin Dzeko kezd a svájciak ellen, Yakin csak egy helyen változtatott – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
2026.06.18. 20:10

Nem bírták a nyomást a bosnyákok, Kanada egyenlített, és megszerezte története első vb-pontját

Foci vb 2026
2026.06.12. 22:58

Dzeko nélkül kezdenek a bosnyákok, Davies is csak a kispadon a társházigazdánál – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
2026.06.12. 19:51

Holendertől és Besictől is elköszönt az élvonaltól búcsúzó Szabadka

Minden más foci
2026.06.01. 12:27

Vb-felkészülés: nem bírtak Észak-Macedóniával a bosnyákok; Taremi is betalált az iráni válogatottban

Foci vb 2026
2026.05.29. 22:45

Igazoltatások, feljelentések, helyszíni birságok – így büntetett a rendőrség az Újpest–FTC után

Labdarúgó NB I
2026.05.04. 15:54

MK: egymás után harmadszor verné meg az ETO az FTC-t – ilyenre 44 éve nem volt példa

Labdarúgó NB I
2026.04.21. 10:35
Ezek is érdekelhetik