Győri ETO: 19 éves grúz középcsatár érkezett

2013.02.19. 20:31
A Győri ETO FC szerződtette a grúz Giorgi Kvilitaiát. A 19 éves középcsatár a grúz másodosztályban szereplő FC Sasco Tbiliszinél 16 mérkőzésen 22 gólt szerezve őszi gólkirály lett. 

Kvilitaia a törökországi edzőtáborban csatlakozott Pintér Attila csapatához, a felkészülési mérkőzéseken biztató teljesítményt nyújtott. Szerződése egyelőre az idény végéig szól, de Klement Tibor, az ETO klubigazgatója elmondta, ha elégedettek lesznek vele, életbe lép az újabb, immár öt évre szóló megállapodás.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A GYŐRI ETO FC-NÉL
Érkezők: Farkas II Balázs (Debreceni VSC-Teva), Marián Had (szlovák, DAC – Szlovákia), Tarmo Kink (észt, Varese – Olaszország, kölcsönbe), Giorgi Kvilitaia (grúz, FC Sasco Tbiliszi – Grúzia), Simon András (Lombard Pápa – kölcsönből vissza)
Távozik/ távozhat: Jarmo Ahjupera (Újpest FC – 2013 júniusától), Valentin Babic (horvát, ?), Mihai Dina (román, Poli Timisoara – Románia), Marko Dinjar (horvát, ?), Molnár Péter (Kecskeméti TE?), Simon András (?)

Kiszemeltek: Antal Botond (Kecskeméti TE)

 

Legfrissebb hírek

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
11 órája

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
18 órája

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

A Csíkszereda bejelentette a Magyarországról érkezett csatárt

Légiósok
2026.06.20. 13:21

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik