ETO: Kvilitaia szerint a Győr a legjobb ugródeszka

2013.02.21. 10:12
A labdarúgó NB I jelenlegi éllovasa, a Győri ETO honlapjának adott interjút az új szerzemény, a 19 éves grúz csatár, Giorgi Kvilitaia és menedzsere, Beszarion Abasidze, amelyben elmondták, több klub is megkereste a játékost, ám az ETO mellett döntöttek.


„Nagyon tetszik, amit eddig láttam, a csapattársak befogadtak, az edzéseken és a meccseken is jó teljesítményre törekszem, hogy segíteni tudjak a csapatnak a célok elérésében” – nyilatkozta a Giorgi Kvilitaia.

„Giorginak több ajánlata is volt. Azt mérlegeltük, hogy mi lenne neki a legjobb ugródeszka, a következő lépcsőfok a fejlődése szempontjából. Győrben olyan körülmények vannak, amilyenek a világon nem sok helyen” – mondta az interjúban a 19 éves csatár menedzsere, Beszarion Abasidze majd hozzátette, Grúziából is voltak megkereséseink, olyan egyesületektől, amelyek anyagilag jól állnak. – Örülök, hogy sikerült az ETO-val megállapodnunk, hiszen itt minden adva van, ami a futballhoz kell.”

A hatéves kora óta futballozó, Kvilitaia fél plusz öt éves szerződést kötött az ETO-val. Az ifjú játékos eddigi legnagyobb sikerei egy másodosztályú bajnoki cím és egy őszi gólkirály cím, amelyet az FC Sasco Tbiliszi csapatában ért el, 16 meccsen, 22 gólt szerzett.
„Nagyon tetszik, amit eddig láttam, a csapattársak befogadtak, az edzéseken és a meccseken is jó teljesítményre törekszem, hogy segíteni tudjak a csapatnak a célok elérésében” – nyilatkozta a Giorgi Kvilitaia.

„Giorginak több ajánlata is volt. Azt mérlegeltük, hogy mi lenne neki a legjobb ugródeszka, a következő lépcsőfok a fejlődése szempontjából. Győrben olyan körülmények vannak, amilyenek a világon nem sok helyen” – mondta az interjúban a 19 éves csatár menedzsere, Beszarion Abasidze majd hozzátette, Grúziából is voltak megkereséseink, olyan egyesületektől, amelyek anyagilag jól állnak. – Örülök, hogy sikerült az ETO-val megállapodnunk, hiszen itt minden adva van, ami a futballhoz kell.”

A hatéves kora óta futballozó, Kvilitaia fél plusz öt éves szerződést kötött az ETO-val. Az ifjú játékos eddigi legnagyobb sikerei egy másodosztályú bajnoki cím és egy őszi gólkirály cím, amelyet az FC Sasco Tbiliszi csapatában ért el, 16 meccsen, 22 gólt szerzett.

Legfrissebb hírek

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
11 órája

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
18 órája

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

A Csíkszereda bejelentette a Magyarországról érkezett csatárt

Légiósok
2026.06.20. 13:21

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek

Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik