A labdarúgó NB I 11. fordulójának záró mérkőzésén a Győri ETO két gólos hátrányból fordítva 3–2-re legyőzte a vendég Újpestet. A hazaiak első gólját szerző Varga Roland szerint ez a győzelem sokkal többet ér, mint a három pont.
„Nagyon mérkőzés volt, szeretnék gratulálni az Újpestnek! Ez a győzelem többet ért, mint három pont. 2-0-ról fel tudtunk állni, ez a csapat dicsérete. Köszönjük szurkolóinknak a bíztatást, ilyen ünneplésnek, ami a meccs után volt, nagyon jó volt részese lenni" – nyilatkozta a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón Varga Roland az eto.hu-nak.
Legfrissebb hírek

Pigniczki Krisztina: A munkában hiszek
Utánpótlássport
2026.06.19. 17:54

Iskolajátékkal verte meg a Győr a Gloriát a női kézi BL-ben
Kézilabda
2025.10.04. 19:32

Pénzbírság és szektorbezárás az ETO és a BVSC büntetése
Magyar foci
2025.08.13. 17:17
Ezek is érdekelhetik




