Haladás: A Fradi-pálya hangulata feldobja a játékosokat - Artner

2012.09.14. 08:58
A labdarúgó NB I hetedik fordulójában a Haladás a Ferencváros vendége lesz. A találkozó előtt Artner Tamás, a szombathelyiek vezetőedzője nyilatkozott várakozásairól a haladasfc.nyugat.hu-n.

„A Ferencváros a tavalyi csapatát majdnem teljes egészében kicserélte – kezdte Artner. – Nagyon kevesen maradtak abból a gárdából. Az átigazolási időszak lejárta előtt ráadásul négy külföldi játékost is igazoltak, úgyhogy egy jó brigád ellen fogunk játszani. Az Üllői úton minden egyes labdarúgónknak plusz erőket kell mozgósítania, hiszen az ottani atmoszféra mindig feldobja a pályán lévőket. Mindenképpen jó mérkőzésre számítok, és a három bajnoki pontért utazunk a Fradi otthonába."

A Ferencváros–Haladás összecsapás pénteken 19 órakor kezdődik.

Legfrissebb hírek

Dzsudzsák Balázs: Életem első fejes gólját szereztem... harminckilenc évesen!

Labdarúgó NB I
17 órája

Bognár György Szalairól: Aki az utóbbi években Pakson támadóként játszott, annak minden esélye megvolt, hogy gólkirály legyen

Labdarúgó NB I
17 órája

Dzsudzsák fejes gólja döntött a keleti rangadón, a Szpari ellen szerezte meg első pontjait a DVSC

Labdarúgó NB I
18 órája

Kétszer is egyenlített Pakson, a harmadik döntetlenjét érte el a Kispest-Honvéd

Labdarúgó NB I
19 órája

Négyet vágott Kisvárdán, és a tabella élére ugrott az Újpest – fotókon a hatgólos meccs legjobb pillanatai

Labdarúgó NB I
Tegnap, 12:15

Soltész Dominik bízik benne, hogy még nem állt össze az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.08.08. 12:09

Az első két meccs eredményére nem lehet panasz, de csatárgólokra várnak a Fáy utcában

Labdarúgó NB I
2026.08.08. 11:08

Az MTK újra kétgólos hátrányból egyenlített, de a Puskás Akadémiáé lett a három pont

Labdarúgó NB I
2026.08.07. 19:28