A labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC-TEVA játékosa, Bódi Ádám a DTV-nek adott nyilatkozatában elmondta, a bajnoki cím ugyan már elúszott, de a második helyet még megszerezhetik az idény végén.
„A bajnoki cím elúszott, de a második hely meglehet. Fejben most már csak a bajnokságra kell koncentrálni, és mindent megtenni, hogy az ezüstérmet megszerezzük. Nem lesz könnyű, mert még megyünk a Fradihoz, a Zalaegerszeghez és Kaposvárra is. Ha most nem tudjuk legyőzni a Siófokot, akkor hogy akarunk nyerni a felsorolt csapatok ellen idegenben?" – fogalmazott Bódi Ádám.
A címvédő DVSC szombaton, az NB I 23. fordulójában a kiesés ellen küzdő Siófokot látja vendégül.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Szűcs Tamás a portugál élvonalban folytatja – hivatalos
Légiósok
2026.06.16. 18:01
Ezek is érdekelhetik





