Győr: két magyar válogatott futballista érkezhet külföldről

2008.06.10. 23:31
Két válogatott futballistával erősíthet a bajnoki szezont a harmadik helyen záró Győri ETO FC – adta hírül a Kisalföld című regionáéis napilap weboldala.
A kisalfold.hu információi szerint elképzelhető, hogy a szezonban az olasz másodosztályú Pisában szereplő Rajczi Péter és a norvég második ligás Strömsgodsetnél légióskodó Kovács Péter is zöld-fehérben kezdi a 2008–09-es idényt.
Legfrissebb hírek

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29

Ötezren az esőben: átvette a trófeát a bajnok ETO – videó

Labdarúgó NB I
2026.05.17. 17:39

Tanulmányokra várva – Malonyai Péter jegyzete

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 00:25

Schön Szabolcs: Csak akkor dől el a bajnokság, ha a Ferencváros nyer

Labdarúgó NB I
2026.04.19. 08:45

Borbély Balázs: Mi és a Ferencváros küzdünk a bajnoki címért!

Labdarúgó NB I
2026.04.10. 21:06

Robbie Keane: Hiányzott az a fajta energia a játékunkból, amit szerettünk volna belevinni

Labdarúgó NB I
2026.03.22. 22:44

Borbély: Eddig volt két jobb csatárunk Piscsurnál

Labdarúgó NB I
2026.03.05. 10:02

Az ETO a második félidőben megtörte a Vidi ellenállását a Mol Magyar Kupában

Labdarúgó NB I
2026.02.12. 19:52
Ezek is érdekelhetik