Női kosár NB I: az MTK másodszor diadalmaskodott

2015.01.11. 19:45
Az MTK hazai pályán 77–56-ra megverte a Vasast női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján, ezzel megszerezte második győzelmét, míg az angyalföldiek továbbra is nyeretlenek.

NŐI KOSÁRLABDA NB I
11. FORDULÓ
MTK-BUDAPEST–MKB-EUROLEASING VASAS 77–56 (27–15, 18–19, 16–6, 16–16)
Városmajor, 150
néző. V: Gorka, Minár, Menyhárt
MTK: MEDGYESSY 15/3, SEMSEI 13, Baksa 6, Barnai 4, TURÓCZI 13. Csere: Orsó 9/3, ORBÁN 7, BÖRÖNDY V. 6, Vukov 2, Szabó V., Suppán, Zsilinszki 2. Edző: Sztevan Csupics
VASAS: AHO 16/3 ,CYMMER 10, Bajnóczi, BAGI 8, HATÁR 12. Csere: Farkas F. 2, Tóth T., Bach 4, Gundel Takács, Szalay V., Solymosi 2, Müller 2. Edző: Krivacsevics Dragoljub
Az eredmény alakulása: 3. perc: 8–6. 8. p.: 16–12. 14. p.: 32–23. 17. p.: 38–26. 22. p.: 50–34. 28. p.: 57–36. 34. p.: 65–49. 38. p.: 73–54
Kipontozódott: Barnai (37. p.)
Sztevan Csupics:
– Végig jó ritmusban játszottunk. Az elmúlt találkozókhoz képest ma több játékosom is felnőtt a feladathoz. Gratulálok a Vasasnak is, szimpatikusan küzdöttek.
Krivacsevics Dragoljub: – Dicséretes az, hogy a második negyedet megnyertük és az utolsóban sem maradtunk alul. Az első és a harmadik tízperc során a hazaiak több jó egyéni teljesítménynek köszönhetően nagy előnyt szereztek.