Női kosár NB I: a Szekszárd legyőzte a Vasast

2013.10.24. 19:06
Az élvonalbeli női kosárlabda-bajnokságban a Szekszárd a Vasas vendégeként nyert hat ponttal. A különbség már a félidőben kialakult, a harmadik és a negyedik negyed döntetlent hozott. A Szekszárd harmadik meccsén másodszor nyert, a Vasas másodszor kapott ki.

NŐI KOSÁRLABDA NB I
MKB-EUROLEASING VASAS–ATOMERŐMŰ-KSC SZEKSZÁRD 58–52 (16–19, 14–17, 9–9, 13–13)
Pasaréti út, 100
néző. V: Jurák, Lövész, Varga Z.
VASAS: Aho 6, Süle 5, Müller 4, BARNAI 7, HATÁR 15. Cs: Pál 6, Rakolcai 2, Szabó F. 3, Bajnóczi 2, Farkas F. 2, Gocsman. Edző: Krivacsevics Dragoljub
SZEKSZÁRD: SCSEKICS 17/3, Kalocsai 6, Dusanics 6/3, ZELE 14/3, KOVALCSIK 4. Cs: Studer Zs. 3, Hajdú 6/6, Simon A. 2, Tamis, Studer Á. Edző: Magyar Gergely
Az eredmény alakulása. 3. perc: 8–7. 8. p.: 14–18. 14. p.: 22–24. 17. p.: 22–33. 24. p.: 34–38. 28. p.: 39–38. 33. p.: 43–49. 39. p.: 52–55
Kipontozódott: Határ (36. p.), Zele (40. p.), Süle (40. p.)
Krivacsevics Dragoljub:
– A mai játékunkat a kelleténél is több hiba jellemezte, sok volt az eladott labdánk és rosszul dobtunk mezőnyből is. Annak viszont örülök, hogy teljes rotációt tudtam alkalmazni. A maihoz hasonló egál meccsekből a jövőbe sokat profitálhatunk, tanulhatunk.
Magyar Gergely: – Arra készültünk, hogy a hazai pályán elszenvedett vereségünket követően visszavágjunk a Vasasnak. Hellyel közzel jó játékkal sikerült is elérni célunkat.