Hatalmas tömegbukással indult a Tour de Hongrie

Tájkép csata után (Fotó: M4 Sport)
Alig tíz kilométert tett meg a Tour de Hongrie mezőnye az idei verseny első szakaszának rajtja után, amikor egy sík úton, viszonylag ártalmatlan helyzetben a mezőny elején valaki elvesztette az egyensúlyát, elesett, s ezzel láncreakció indult be.
A bukásban nagyjából 15-20 kerékpáros került a földre, a magyar versenyzők közül a Campana Imballagi színeiben induló Zsembery Boldizsár és a magyar válogatott mezében tekerő Vock András került a földre. A magyar bajnoki mezt viselő Dina Márton sikerrel kikerülte a földre esőket.
A BUKÁS
Legfrissebb hírek

Somogyi Miklós lett a pályakerékpáros szakág vezetője
Kerékpár
2026.06.12. 12:44

Giro: az utolsó hegyi szakaszt is megnyerte Vingegaard
Kerékpár
2026.05.30. 17:50
Ezek is érdekelhetik





