Kerékpár: Peák Barnabás és Hajnal Adrienn nyert az időfutam ob-n
A férfiaknál Peák Barnabás, a nőknél Hajnal Adrienn diadalmaskodott az egyéni időfutamban a kerékpározók debreceni országos bajnokságán csütörtökön.
A tavaly ezüstérmes Peák mögött a magyar szövetség tájékoztatása szerint a 38 kilométeres versenyen Fejes Gábor végzett a második helyen, míg harmadikként a címvédő Pelikán János Zsombor ért célba.
A nők 19 kilométeres távján a tavalyi győztes Király Mónika a második lett.
Vasárnap Pécsen az országúti mezőny ob-t rendezik meg.
KERÉKPÁR, EGYÉNI IDŐFUTAM OB
FÉRFIAK
1. Peák Barnabás (Kontent-DKSI)
2. Fejes Gábor (Cyklisticky KST)
3. Pelikán János Zsombor (MyBike-Stevens)
NŐK
1. Hajnal Adrienn (FTC)
2. Király Mónika (SC. Michela Fanini)
3. Arany Gitta (Kontent-DKSI)
Legfrissebb hírek

Peák és Zsankó az új időfutambajnok
Kerékpár
2026.06.24. 15:14

Új kihívások várnak jövőre a magyar kerékpárosokra
Kerékpár
2025.12.17. 06:30

Peák Barnabás: Nem hasonlítgatom magam Pogacarhoz
Kerékpár
2025.10.28. 14:03
Ezek is érdekelhetik





