Kajak-kenu: Győrbe igazolt Kopasz Bálint olimpikon
Kopasz Bálint olimpikon kajakozó az Algyői SK-tól a Graboplast Győri VSE-hez igazolt.
A győri klub honlapjának szerdai beszámolója szerint a 21 éves sportoló szerződése 2020-ig szól.
„A Győrbe igazolásom előrelépés a pályafutásomban. Pozitív a véleményem az ott folyó munkáról, a versenyzőkről, az edzőkről, és a klub méltóképpen képviselheti az érdekeimet” – fogalmazott az átigazolás kapcsán az Európa-bajnoki ezüst- és bronzérmes, világbajnoki negyedik, U23-as világbajnok Kopasz Bálint.
A kajakozót – aki ott volt a Rio de Janeiró-i olimpián – továbbra is edző édesanyja, Demeter Irén készíti fel.
Legfrissebb hírek

Kopasz Bálint szerint a bajnok viselkedjen férfiként!
Kajak-kenu
2026.06.22. 11:02
Ezek is érdekelhetik







