Erste Liga: szerződést hosszabbított az FTC amerikai hátvédje

2024.05.13. 11:30
Jake Crespi meghosszabbította a szerződését (Fotó: fradi.hu)
Szerződést hosszabbított a jégkorong Erste Ligában szereplő magyar bajnok FTC-Telekom amerikai hátvédje, Jake Cresbi.

A klub hétfőn honlapján jelentette be, hogy az együttes legeredményesebb játékosa a következő idényben is a Ferencvárost erősíti.

Jake Crespi 2023-ban érkezett zöld-fehérekhez, az alapszakaszban 33 találkozón 9 gólt szerzett és 24 gólpasszt adott csapattársainak, míg a rájátszásban 1+5 pontot szerzett, így 39 ponttal zárt, amivel a liga harmadik legponterősebb hátvédje lett, holtversenyben a Budapest Jégkorong Akadémia védőjével, Szabó Bencével.

Crespi, Arany Gergely, Adam Brady, Galajda Zsombor és Lauri Kärmeniemi szerződéshosszabbításával, valamint a még érvényes szerződéssel rendelkező Turbucz Martinnal ötre nőtt az ismert játékosok száma a 2024–2025-ös idény ferencvárosi keretéből.

Az Erste Liga-döntős együttes nemrég négy játékosától búcsúzott el: Nagy Gergő, valamint a cseh Vladimír Roth és honfitársa, Erik Němec mellett a finn Julius Marva sem hosszabbított szerződést.

 

Legfrissebb hírek

Erste Liga: Djumics marad Miskolcon, lengyel csatár Dunaújvárosban

Jégkorong
1 órája

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja

Jégkorong
2026.06.20. 16:36

Sikeres operáción van túl az FTC női válogatott vízilabdázója

Vízilabda
2026.06.19. 14:04

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban

Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából

Jégkorong
2026.06.18. 08:32

Erste Liga: Mihály Ákos Brassóba igazolt, Kreisz Brunó marad Debrecenben

Jégkorong
2026.06.16. 16:46

Erste Liga: Keresztes Levente hosszabbított a magyar bajnokkal

Jégkorong
2026.06.15. 10:09

Vogel Soma: Újra mi leszünk az üldözők a BL-ben, ez pluszmotivációt ad

Vízilabda
2026.06.14. 15:47
Ezek is érdekelhetik