Jégkorong: három védő és három támadó távozik a DEAC-tól

I. SZ.I. SZ.
2022.06.07. 12:20
null
<a href="http://dvtk.eu/25140-Vladislav_Kuleshov_a_DVTK_Jegesmedvek_jatekosa-cikk-jegkorong" target="_blank">Vlagyiszlav Kulesov a DVTK Jegesmedvékhez szerződik Debrecenből (Fotó: <a href="http://dvtk.eu/25140-Vladislav_Kuleshov_a_DVTK_Jegesmedvek_jatekosa-cikk-jegkorong" target="_blank">dvtk.eu</a>)</a>
A jégkorong Erste Ligában szereplő DEAC bejelentette, hogy hat játékosa is távozik.

A védősorból hárman intenek búcsút, a cseh Vojtech Kloz, valamint Gőz Balázs és Sándor Flórián is máshol folytatja.

A támadó szekcióból Almási Márkkal a klub nem hosszabbított szerződést, míg Vlagyiszlav Kulesov a DVTK Jegesmedvékhez szerződik. Hári Norbertet szintén nem láthatjuk a következő szezonban DEAC-mezben – írja a klub honlapja.

Azt már korábban megírtuk, hogy a csapatkapitány Berta Ákos visszavonul.

A DEAC hosszabbított Hetényi Zoltánnal, Molnár Dáviddal és Kozma Ferenccel, míg Oleg Szoszunov új igazoltként csatlakozik a kerethez.

Legfrissebb hírek

A felszerelést irodára cseréli Miskolczi Márk

Jégkorong
Tegnap, 7:06

Magosi Bálint a FEHA19-ben folytatja

Jégkorong
2026.06.20. 16:36

A jégkorong Erste Liga pontkirálya marad Brassóban

Jégkorong
2026.06.18. 17:42

Szilassy Zoltán: Felfelé lógunk ki az Erste Ligából

Jégkorong
2026.06.18. 08:32

Erste Liga: Mihály Ákos Brassóba igazolt, Kreisz Brunó marad Debrecenben

Jégkorong
2026.06.16. 16:46

Erste Liga: Keresztes Levente hosszabbított a magyar bajnokkal

Jégkorong
2026.06.15. 10:09

Erste Liga: a BJA, a Brassó és a Miskolc is hosszabbított egy játékosával

Jégkorong
2026.06.12. 16:43

Elköszönt légiósai többségétől a csíkszeredai hokicsapat

Jégkorong
2026.06.10. 16:14
Ezek is érdekelhetik